0532 594 63 72 info@nidecor.com
0541 253 75 07Ataşehir

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Nİ DECOR, 2000 yılında kurulan firmamız İstanbul’un her bölgesinde Boya Badana, Duvar Çıtası, Boyacı Ustası, alçıpan Ustası,  hizmeti vermektedir. İstanbul’un en tecrübeli, çalışkan, Boyacı, Boya Badana, Duvar Çıtası, Alçıpan ustaları, ile birlikte Ni Decor Dekorasyon size istediğiniz hizmeti kaliteli, güvenli ve uygun şekilde sunmaktadır.

Hizmet Alanlarımız :

Ni Decor, Dekorasyon olarak, hem işyerleriniz hem de eviniz için dekorasyon hizmeti sunmaktadır. Kısaca özetle; alçıpan tv ünitesi, alçıpan led, asma tavan, poliüretan duvar çıtası, Boya Badana, Boyacı, hizmetleri başta gelmektedir.

 

İstanbul genelinde 100’ü aşkın personelimizle evlerinizi, işyerlerinizi sizlerin fikirlerini göz önünde bulundurarak yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.
Bu hizmeti sizlere sağlarken profesyonel usta ve personellerimiz ile kaliteli malzeme kullanmaktayız.
Hiçbir detay atlanmadan, maksimum hizmet sağlamaktayız.
Bu hizmetleri sağlarken personellerin eğitimi, konusu, bilgisi asla göz ardı edilmemelidir. Bunların yanı sıra sizlere en kaliteli malzeme ile yapılan projelerin sorunsuz yıllar boyunca ( doğal afet, bilerek zarar verme haricinde) huzur ile kullanacağınız alanlar bırakıyoruz. Böylece kaliteli malzeme, işçilik ve uygun fiyat garantisi ile sizleri mutlu etmekteyiz.

İşi Bilene Bırakın

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve referaslarımızla 20 yıllık serüvenimiz devam etmektedir.

Evinize ve iş yerinize modern çizgiler katmak için firmamız hizmetinizdedir.